O nás

Poskytujeme servis pro váš autoservis. Již více než 100 let!

TROST je rodinná firma. Ernst Misol, který byl členem týmu Gottlieba Daimlera, u něhož pracoval jako konstruktér motorů, založil v roce 1904 první velkoobchod s náhradními díly v Německu. V roce 1934 předává podnik svému zeti Eugenu Trostovi. 

Za více než 100 let své existence si společnost vypracovala unikátní systém péče o zákazníky, který zefektivňuje a usnadňuje činnost servisů. Zákazníci tak v naší nabídce vedle dílů všech předních výrobců pro prvovýbavu a také dílů vlastních značek, dále najdou široký sortiment dílenského vybavení a nejmodernější diagnostiky, pestrou nabídku školení, nebo kdykoliv si neví rady, například informační pomoc na technické lince. Řada služeb a výhod pak vrcholí možnou spoluprací na úrovni mezinárodního servisního konceptu. 

TROST je přední evropský dodavatel na nezávislém trhu s náhradními díly pro osobní, nákladní i užitkové vozy, s více než 4 000 zaměstnanci a 170 prodejními místy v 8 zemích. Náhradními díly však naše nabídka teprve začíná. Využijte naši sílu ve váš úspěch!

Váš tým TROST

 Produkty a služby, o které se můžete opřít!