O nás

Vše pro autoservis

WM SE, mateřská společnost WM Autodíly, patří mezi přední společnosti v oblasti obchodu s automobilovými díly, příslušenstvím, nářadím a vybavením autoservisů v Evropě. WM má více než 200 prodejních míst v Německu, Rakousku, České republice, Nizozemí, Itálii, Dánsku a USA. Ročně vyskladníme přibližně 45 milionů položek a zásilky dodáváme Just-in-Time našim zákazníkům, tedy autoservisům, až 5krát denně. Naše portfolio zahrnuje perfektní logistické řešení dodávek náhradních dílů od známých světových výrobců i vysoce kvalitní vlastní značky, které vykazují unikátní poměr užitné hodnoty a ceny. Naší silnou stránkou je také prodej, zaškolení a servis potřebného dílenského vybavení, které zákazníci potřebují při opravě aut.

1. Dodáváme díly

Německý vlastník, německé know-how a několik tisíc spokojených autoservisů v Německu a v dalších 4 zemích jsou zárukou kvality a jasného původu zboží. Český zákazník se může plně spolehnout, že u nás najde výhradně produkty splňující nekompromisní požadavky vyspělého automobilového trhu. To se mimo jiné odráží v zanedbatelném počtu reklamací. 

  • Kvalita na prvním místě, jasný původ zboží
  • Minimální míra reklamací
  • Největší nezávislý sklad v ČR
  • Maximum položek na vaší pobočce WM

2. Dodáváme vybavení

Bez potřebného vybavení se moderní vozy opravit nedají. Ve vašem strategickém rozhodování vám pomůže zkušený tým odborníků, který vám navrhne ideální vybavení přímo na míru vašemu servisu. Prodejem však naše služby zdaleka nekončí. O zařízení všech značek, které nabízíme, se umíme postarat po celou dlouhou dobu, kdy vám bude v dílně sloužit. 

  • Od šroubováku až po zvedák
  • Moderní formy financování
  • Nadstandardní záruční i pozáruční servis
  • Pravidelný servis a revize

3. Poskytujeme služby

Naše servisní koncepty díky dvěma variantám WM Partner a AUTOFIT umí vyhovět potřebám a požadavkům různých typů autoservisů. Koncept WM Partner je variantou pro jakýkoliv autoservis bez ohledu na velikost a vybavení, který hledá silného partnera pro nákup náhradních dílu a garážové techniky a zároveň poskytovatele technické podpory na vysoké odborné úrovni. Koncept AUTOFIT je vhodným řešením pro pečlivě udržovaný autoservis s kvalitním vybavením a zázemím pro zákazníky, kteří se chtějí spojit s vybudovanou obchodní značkou, a tím získat silného partnera nejen pro nákup náhradních dílu a garážové techniky, ale i pro technickou a marketingovou podporu.