Renovace DPF

Čištění filtrů pevných částic a katalyzátorů technologií Cleantaxx

Společnost Cleantaxx profesionálně čistí všechny typy a značky filtrů pevných částicpotažených a nepotažených keramických filtrůslinutých kovových filtrů a katalyzátorů. Technologie Cleantaxx odstraňuje z tělesa filtru olej, saze, zbytky popela a jiných nečistot. Dle stupně znečištění a typu filtru se aplikuje až 12 různých metod čištění. Není důležité, zda je jádro filtru volně přístupné, nebo uzavřené v ocelovém pouzdru. Velkou výhodou metody Cleantaxx je kompletní prohlídka jádra filtru DPF nebo katalyzátoru, provedení diagnostiky a analýza pro stanovení jednoho z 12 různých postupů pro vyčištění. Tímto postupem je společnost Cleantaxx schopna navrhnout zákazníkovi optimální řešení při servisu filtru. To může být vyčištění, oprava poškozeného jádra nebo jeho kompletní výměna. Samozřejmostí je kompletní dokumentace s měřením diferečního tlaku před zahájením prací a po ukončení a také převážení filtru na úbytek hmotnost.

 

Filtry mají vždy po čištění technologií Cleantaxx plnohodnotnou 100% průchodnost. Protokol o renovaci, který po každém čištění zákazník dostane, tyto parametry deklaruje, a také obsahuje případné doporučení pro další údržbu v servisu.

 

Doporučujeme si prohlédnout kompletní postup čištění - přiložené video

 

 

2013-10_Cleantaxx-Logo_Czech_v01_RGB_2

Čistíme filtry pevných částic a katalyzátory pro tato vozidla, stroje a zařízení

Obrazek_vozidla_stroje_zarizeni

Postup pro zajištění služby

Pokud objednáte službu Cleantaxx do 10.00 hodin, ještě týž den si u vás přepravce TNT Innight vyzvedne zásilku.

  1. Demontujte díl z vozidla – ponechte ho kompletní, nerozebírejte jej (zajistěte si včas nové těsnění a další materiál pro pozdější montáž).
  2. Připravte si údaje o vozidle.
  3. Zavolejte na svou pobočku WM Autodíly, ta zajistí i objednání dopravy.
  4. Předejte filtr dopravci TNT.
  5. Společnost Cleantaxx provede přeměření filtru a technickou analýzu, v případě potřeby vás bude napřímo kontaktovat.
  6. Ukončení zakázky Cleantaxx, zpracování výstupního protokolu a závěrečné kontroly, odeslání zpět k zákazníkovi.
  7. TNT vám doručí renovovaný díl.
  8. Pobočka WM Autodíly provede fakturaci.

 

  

 

Cena v případě poškození jádra filtru, kdy není možné filtr vyčistit ani opravit:

 

1) PKW: V případě, že bude filtr poškozený a jeho oprava nebude možná, bude vám účtován manipulační poplatek za analýzu 900 Kč a poplatek za dopravu 658 2.442 Kč dle hmotnosti zásilky (běžná celková cena 1.650 Kč bez DPH).

2) LKW: V případě, že bude provedena diagnostika a rozbor filtru pro LKW a jeho oprava nebude možná, bude účtován poplatek za analýzu 900 1.650 Kč a poplatek za dopravu 658 2.442 Kč, dle hmotnosti zásilky.

 

Další informace vám poskytnou Vaši prodejní poradci společnosti WM Autodíly. Všechny ceny jsou uváděny bez DPH a obsahují dopravu po celé ČR.

 

Tato služba je určena pro registrované odběratele společnosti WM Autodíly.