2sloupový zvedák POWER LIFT HF 3S 4000 UNI

Kód: 662.06.17
Značka: Nussbaum

Hydraulický dvousloupový zvedák Power Lift HF 3S 4000 UNI

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hydraulický dvousloupový zvedák Power Lift HF 3S 4000 UNI s nosností 4000 kg a asymetrickými univerzálními nosnými rameny je jediným zvedákem na světě s trojitým bezpečnostním systémem. Jedná se o ideální zvedací plošinu pro nepřetržité každodenní použití v autoservisech s vysokými nároky. S rychlým časem zdvihu a spouštění, dvěma redundantními hydraulickými systémy a automatickou bezpečnostní západkou představuje perfektní kombinaci maximální bezpečnosti a výkonu.

S univerzálními nosnými rameny skládajícími se z dlouhého 1cestného teleskopického nosného ramene a krátkého 2cestného teleskopického nosného ramene můžete zvedat širokou škálu velikostí a hmotnostních tříd vozidel od Smart po Mercedes Sprinter a VW Crafter s dlouhým rozvorem.

Zvedák je standardně vybaven patentovanými technologiemi společnosti Nussbaum: NT a HyperFlow®. Je vyvinut a vyroben společností Nussbaum v Kehl-Bodersweier v Bádensku-Württembersku.

Technické specifikace:

  • Přejezdová výška: 190 mm
  • Délka lišt: 
  • Výška zdvihu: 2050 mm
  • Nosnost: 4 t

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení