Hledáte něco speciálního?
 

Mobilní telefon
725 862 529 - Praha a Záp. Čechy 777 269 940 - Písek a Strakonice 606 622 494 - Ost. regiony Čech 724 790 281 - Morava

E-mail
cz.ge@trost.com


Renovace DPF

V případě, že ucpaný filtr pevných částic nejde vyčistit samoregeneračním procesem samotného vozu, čeká na majitele vozu nelehká volba. Buď jít nelegální cestou odstranění filtru, a to vede k nezpůsobilosti vozidla pro provoz na pozemních komunikacích, nebo nákladně vyměnit filtr za nový. Společnost TROST vám nyní nabízí třetí, výhodnější řešení.

2013-10_Cleantaxx-Logo_Czech_v01_RGB_2

Čištění Mycon Cleantaxx

Společnost Cleantaxx profesionálně čistí všechny typy a značky filtrů pevných částicpotažených a nepotažených keramických filtrůslinutých kovových filtrů a katalyzátorů. Technologie Mycon Cleantaxx odstraňuje z tělesa filtru olej, saze, zbytky popela a jiných nečistot. Dle stupně znečištění a typu filtru se aplikuje až 12 různých metod čištění. Není důležité, zda je jádro filtru volně přístupné, nebo uzavřené v ocelovém pouzdru. Velkou výhodou metody Mycon Cleantaxx je kompletní prohlídka jádra filtru DPF nebo katalyzátoru, provedení diagnostiky a analýza pro stanovení jednoho z 12 různých postupů pro vyčištění. Tímto postupem je společnost Cleantaxx schopna navrhnout zákazníkovi optimální řešení při servisu filtru. To může být vyčištění, oprava poškozeného jádra nebo jeho kompletní výměna. Samozřejmostí je kompletní dokumentace s měřením diferečního tlaku před zahájením prací a po ukončení a také převážení filtru na úbytek hmotnost.

Filtry mají vždy po čištění Mycon Cleantaxx plnohodnotnou 100% průchodnost. Protokol o renovaci, který po každém čištění zákazník dostane, tyto parametry deklaruje, a také obsahuje případné doporučení pro další údržbu v servisu.

Čistíme filtry pevných částic a katalyzátory pro tato vozidla, stroje a zařízení

Obrazek_vozidla_stroje_zarizeni

Postup pro zajištění služby

Pokud objednáte službu Cleantaxx do 10.00 hodin, ještě týž den si u vás přepravce TNT Innight vyzvedne zásilku.

  1. Demontujte díl z vozidla – ponechte ho kompletní, nerozebírejte jej (zajistěte si včas nové těsnění a další materiál pro pozdější montáž)
  2. Připravte si doklady k vozidlu
  3. Zavolejte na svou pobočku Trost, ta zajistí i objednání dopravy
  4. Předejte filtr dopravci TNT
  5. Cleantaxx provede přeměření filtru a analýzu, v případě potřeby vás bude kontaktovat
  6. Ukončení zakázky Cleantaxx, zpracování výstupního protokolu a závěrečné kontroly, odeslání zpět k vám
  7. TNT vám doručí vyčištěný díl
  8. TROST provede fakturaci

Základní ceník zde

 

Konceptoví partneři a zákazníci LKW mají tuto službu za zvýhodněných podmínek.

Tato služba je určena pro registrované odběratele společnosti TROST.